Nacházíte se zde: Počasí > Evropa > Irsko > Dublin

Počasí Dublin v Irsku

Aktuální počasí Dublin a předpověď počasí v Dublinu na další dny. Dlouhodobou předpověď počasí Dublin a vývoj počasí v minulých dnech naleznete níže na této stránce. Letenky Dublin.

Pokračujte na: webkamery Dublin, počasí v Irsku

Aktuální počasí Dublin

8 °C
počasí
Partly cloudy
místní čas: 17:43 13.06.2024
časový posun: -1 hod.
vítr:11 m/s, východní
tlak:1020 hPa
viditelnost:0 km
vlhkost:87 %
oblačnost:25 %
srážky:0.0 mm

Hledat nejvýhodnější dovolenou v Dublinu

Předpověď počasí Dublin

datumdennoc

Počasí v Dublinu posledních 7 dní

datumdennoc

Webkamery online Dublin

Podívejte se na aktuální počasí v Dublinu a okolí prostřednictvím webkamer. Vyberte webkameru.

Live View of Talbot Street, Dublin - Ireland
Live View of Talbot Street, Dublin - Ireland
Dublin, Talbot Street - Connolly Station
Dublin, Talbot Street - Connolly Station
Dun laoghaire Harbour
Dun laoghaire Harbour
Streaming video webcam in Dublin
Streaming video webcam in Dublin
Dublin - Civic Offices Roof at Quays
Dublin - Civic Offices Roof at Quays
Dublin City Council Traffic Cameras
Dublin City Council Traffic Cameras
Dublin City Council Traffic Cameras
Dublin City Council Traffic Cameras

Aktuální počasí v dalších městech v Irsku

Dunmore

14 °C
počasí Dunmore

Sligo

20 °C
počasí Sligo

Castlebar

11 °C
počasí Castlebar

Waterford

12 °C
počasí ve Waterfordu

Ennis

14 °C
počasí Ennis

Tralee

13 °C
počasí Tralee

Mallow

16 °C
počasí Mallow

Aktuální počasí v dalších městech v Irsku.

Počasí Dublin

Dublin je hlavním a největším městem Irské republiky. Nachází se při východním pobřeží Irska v ústí řeky Liffey do Irského moře. Podnebí zde panuje přímořské a je velmi příjemné po celý rok. Zimy jsou zde teplé a téměř nemrzne, léta jsou chladnější. Průměrné roční teploty se pohybují kolem 10 °C.

Roční úhrn dešťových srážek je 750 mm a i přesto se Dublin řadí k irským oblastem, ve kterých je úhrn dešťových srážek nejmenší. Přesto se zde dešťové srážky vyskytují často. Roční výskyt srážek činí 271 dnů. Nejvíce prší v prosinci, kdy spadne až 76 mm dešťových srážek. Nejméně pak prší v únoru, kdy spadne 50 mm srážek. Vzdušná vlhkost je mezi 75 % - 88 %.

Nejlepším obdobím pro dovolenou v Dublinu jsou měsíce od dubna do října. Nejteplejšími měsíci je červenec a srpen. Průměrné maximální teploty v lednu se pohybují kolem 8 °C. Průměrné maximální teploty v červenci dosahují 20 °C. Květem a červen jsou měsíci s nejvíce slunečnými dny - až 16 hodin denního slunečního svitu.

Průměrné denní teploty

Nejtepleji je v Dublinu červenci, kdy maximální teploty dosahují průměrně 18,9 °C a minima 11, 4 °C. Nejchladnějším měsícem je únor s průměrnou maximální teplotou 7,5 °C a minimální 2,5 °C. V lednu se průměrná maxima pohybují kolem 7,6 °C a minima 2,5 °C. V březnu jsou maximální teploty 9,5 °C, minimální 3,1 °C. V dubnu je maximálně 11,4 °C a minimálně 4,4 °C. V květnu se teplota pohybuje od 6,8 - 14,2 °C. V červnu od 9,6 - 17,2 °C. V srpnu od 11,1 - 18,6 °C. V září od 9,6 - 16,6 °C. V říjnu od 7,6 - 13,7 °C. V listopadu od 4,2 - 9,8 °C. V prosinci od 3,2 - 8,4 °C.
Průměrné roční teploty se tak pohybují od 6,33 - 12,78 °C.

Déšť v Dublinu

Měsícem s největším dopadem srážek je prosinec, kdy spadne 76 mm. Nejméně srážek se vyskytuje v únoru a červenci, kdy spadne 50 mm. V lednu spadne průměrně 69 mm, v březnu 54 mm, v dubnu 51 mm, v květnu 55 mm, v červnu 56 mm, v srpnu 70 mm, v září 67 mm, v říjnu 70 mm, v listopadu 65 mm. Průměrný roční úhrn srážek je 733 mm. Nejvíce dešťových dnů připadá na měsíc leden - 13 dnů a nejméně na měsíc červenec - 9 dnů.

Mapa Dublin, Irsko

Dovolená Dublin

Prohlédněte si fotografie cestovatelů z celého světa, kteří navštívili Irsko a strávili dovolenou v Dublinu. Výběr těch nejzajímavějších fotografií Vám přínáší server Panoramio.

Podívejte se na aktuální počasí Dublin. Zjistěte si předpověď počasí v Dublinu. S xpočasí.cz je slunečná dovolená v Dublinu zajištěna. Nabízíme předpověď počasí také pro další města v Irsku.

Dublin, Ireland

Data o počasí poskytujete server weatherio.com. Fotografie destinací poskytuje server panoramio.com. Webkamery poskytuje www.webcams.travel.